Servisler

İntihal Kaldırma

Akademik editörlerimizin yardımıyla herhangi bir intihal izini kolayca kaldırabilirsiniz
akademik etik

Servis hakkında

Two column image

Plag, intihal temizleme hizmetleri sunma konusunda öncüdür. Yazılı çalışmalardan intihali kaldırmak için titiz ve etik bir yaklaşım geliştirdik. Eğitimli editörlerden oluşan ekibimiz, olası intihal olarak işaretlenen metin bölümlerini dikkatle inceler. Alıntılanan herhangi bir içeriğin doğru bir şekilde alıntılanmasını ve gerekli yeniden yazımların yapılmasını sağlarlar. Yetenekli editörlerimizin yardımıyla, her türlü yazılı çalışma, üniversiteler tarafından tezler için yapılanlar da dahil olmak üzere en sıkı intihal kontrollerinden bile geçebilmektedir.

support
24 saat destek
privacy
Tam gizlilik
balance
akademik etik
experience
Deneyimli editörler
İntihal kaldırmanın altı adımı

Süreç

İntihal kontrolü

Ekibimiz, belgeyi intihal açısından kapsamlı bir şekilde kontrol ederek işleme başlar. Belgenin tüm veri tabanlarında ve derin kontrol seçenekleriyle birlikte kontrol edilmesini sağlar. En iyi sonuçları sağlamak için her adımda kalite güvence altındadır.

1.
Belgenin ilk değerlendirmesi

Ne yazık ki bazı dokümanların benzerlik skorları o kadar yüksektir ki içerilerinde orijinal içerik bulunmadığı için düzenlenmeleri mümkün değildir.

2.
Editör eşleştirme

En uygun editörün atanması, belgenizin ilgili alanda uzman bir kişi tarafından incelenmesini sağladığı için sürecimizde çok önemli bir adımdır. Mümkün olan en iyi incelemeyi sağlamak için kapsamlı deneyime sahip bir editörü dikkatlice seçiyoruz.

3.
Düzenleme

Belgenizi incelerken ve düzenlerken katı düzenleme ve etik standartlarına uyarız. Ekibimiz, kapsamlı düzenleme sağlamak ve özellikle herhangi bir intihal örneğinin ortadan kaldırılması için belirlenmiş yönergeleri izler.

4.
İntihal kontrolü

Potansiyel intihal vakalarının kalmadığından emin olmak için intihal kontrolü yapılır.

5.
Müşteriye sunum ve revizyon

Titiz kalite kontrolümüz, sürecin her adımında optimum sonuçlar ve benzersiz müşteri memnuniyeti sağlar.

6.
Editörler

Editör eşleştirme süreci

Two column image

Eğitimciler ve öğrenciler için ortak bir platform olarak, editörümüz olarak hizmet etmeleri için profesörleri ve yüksek eğitimli öğrencileri görevlendiriyoruz.

Özenle hazırlanmış standartlarımız, yöntemlerimiz ve uygulamalarımızla intihali ortadan kaldırma konusunda son derece yetenekli editörlerimizi seçerken ve eğitirken büyük özen gösteriyoruz. Yapılandırılmış iş akışımız, en yüksek hizmet kalitesini korumamıza ve siparişlerinizi son teslim tarihine kadar teslim etmemize olanak tanıyor.

Tüm editörlerimizin uyması gereken üç standart ve kılavuz oluşturduk:

 • Profesyonel editör standardıBu standart, profesyonel bir editör olmak için gereken bilgi ve becerileri özetlemektedir.
 • Düzenleme standardıBu standart, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için uyguladığımız yöntemleri açıklar.
 • Akademik düzenleme standardıBu standart, akademik yazımda etik müdahale için gerekli olan yöntemleri ve uygulamaları özetlemektedir.
Zaman kazandırma

Neden intihal temizleyici?

Two column image
zaman eksikliğiÖdevinizi tamamlamak için gerekli zamanı ayırmanızı imkansız kılan işiniz veya başka yükümlülükleriniz olabilir.
İlham eksikliğiİçerik üzerinde hatırı sayılır bir zaman harcadıktan sonra, tam olarak ihtiyacınız olan kelimeleri bulmakta zorlanabilirsiniz.
Yaklaşan teslim tarihiYakında bir teslim tarihiniz var ve makalenizin kısa süre içinde teslim edilmesi gerekiyor.
Alanlarında uzmanİleride kullanmayacağınız bir şeyi derinlemesine araştırmak istemezsiniz. Uygun alıntılama, bu konulardan biri olabilir.
Önceki kalitesiz müdahalelerBazı şirketler ve özel editörlerin katı bir metodolojik yaklaşımı yoktur ve müdahalelerinin yeniden elden geçmesi gereklidir.
Amirinizden destek eksikliğiPatronunuz size alıntı kurallarının net açıklamalarını sağlamayabilir.
Kaliteli sonuç ihtiyacıSon derece iyi hazırlanmış bir kağıt hazırlamayı arzuluyorsunuz ve bu hedefe ulaşmak için bir uzmanın yardımı arıyorsunuz.
Uzmanlık

Profesyonellik garantisi

Two column image

Editörlerimizin profesyonel çalışmaları, üniversite programları tarafından yapılan tez kontrollerinin sorunsuz geçmesini sağlar.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, benzersiz metinlerin teslim edilmesini sağlamak için son derece verimli intihal önleme veri tabanlarıyla donatılmış son teknoloji yazılımları kullanır. Bu, hizmetlerimize güvenenlerin tüm endişelerini ortadan kaldırarak, sınavlarına odaklanabilmelerini sağlar.

Profesyonel ekip, herhangi bir intihal örneğini ortadan kaldırarak, sorunlu metni silerek, alıntılar yaparak ve bazı bölümleri yeniden yazarak belgenizi düzenler.

Ekibin çalışmasının manuel intihal düzeltme için gerekenden çok daha kısa sürede tamamlandığını ve sonuçların garanti edildiğini belirtmekte de fayda var.

Nasıl başlanır?

Dakikalar içinde intihal kaldırma hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsiniz

 1. Kaydol
 2. Dosyanı yükle
 3. Kapsamlı kontrol ve bilimsel veri tabanları etkinken makaleni kontrol et
 4. Kontrolün tamamlanmasını bekle ve hizmeti sipariş et.
How to start
Uygun olmayan referanslar
speech bubble tail
İntihal kontrolü

Kapsamlı veri tabanları

Two column image

Her zaman üst düzeyde profesyonellik sağlarız ve tarafımızca düzenlenen makaleler, üniversitenizin metin benzerlik programı tarafından gerçekleştirilen benzerlik kontrollerinden başarıyla geçer.

Bilimsel makalelerden oluşan en geniş veri tabanına sahibiz, dolayısıyla üniversiteniz hangi intihal önleme yazılımını kullanırsa kullansın, ister Compilatio, Turnitin veya Tesilink olsun, hizmetimiz mükemmel bir şekilde çalışacaktır.

Tamamlanmış metni ne zaman alabilirim?

İntihal kaldırma hizmetini verilen süre içinde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

Acil durumlar için 24 saat içinde teslimatı garanti eden "son dakika" hizmeti sunuyoruz. Hızlı bir geri dönüş sağlamak için makaleniz üzerinde birkaç editör çalışacaktır. Lütfen bu hizmetin kullanılabilirliği hakkında bilgi alın.

Gizlilik güvencesi

Tam gizlilik

Two column image

Gizliliğinizi korumanın son derece önemli olduğunu anlıyoruz. Sağladığımız her intihal kaldırma hizmetinde tam gizliliği garanti ediyoruz. Uzman editörlerden oluşan ekibimiz, edindikleri tüm bilgileri en üst düzeyde saklı tutmakta kararlıdır ve kişisel bilgilerinizin güvende ve emniyette tutulmasını sağlamak için katı güvenlik önlemlerine uyar.

Efektif metodlar

İntihali nasıl ortadan kaldırıyoruz?

Two column image

Genel olarak, bir tezden intihali ortadan kaldırmanın dört ana yöntemi vardır:

 • Sorunlu bölümlerin silinmesi
 • Eksik alıntıları ekleme
 • Sorunlu bölümleri yeniden yazmak
 • Hatalı alıntıları düzeltme

Çoğu durumda bu yöntemler, örneğin yeniden yazma ve eksik alıntıları ekleme eşzamanlı olarak uygulanır.

İntihal kaldırma çalışmalarımızla her zaman en yüksek memnuniyeti garanti ediyoruz. Tecrübemiz, güvenli ve tamamen anonim bir hizmet sunmamızı sağlar.

Fiyatlandırma

Fiyatı ne kadar?

Son teslim tarihi

14 gün

7 gün

3 gün
48 saats

Sayfa başı fiyat

10.95 €

Başlangıç fiyatı 12.95 € (standart fiyat)

15.95 €

19.45 €

Eşleşen metin sayfa başına 250 kelime ediyor ise intihal olarak kabul edilir.

İzin verilen benzerlik yüzdesi kaçtır?

Metindeki benzerlikler bazen intihal olarak kabul edilir, ancak durum her zaman böyle değildir. Buna rağmen, birçok eğitimci hala yönteme güveniyor. Çoğu profesör, makalenin benzerliği %10'dan azsa geçişe izin verir. Ancak, diğer durumlarda, lütfen aşağıdaki yönergeleri izleyin.

%10>

Düşük

Genel olarak, çoğu profesör %10'dan daha az benzerliğe sahip bir makaleyi kabul edecektir.

%10

Orta

Muhtemelen makalenizi düzenlemeniz istenecek.

%10-15

Yüksek

Belgenizi düzenlemeniz veya hatta göndermemeniz istenebilir.

%15-20

Çok yüksek

Muhtemelen makalenizi göndermenize izin verilmeyecek.

%25

Kabul edilemez

Profesörün makalenizi kabul etmesi pek olası değildir.

Araç çalışırken

Örnek

Initial example

Orijinal döküman

Edited example

Düzenlenmiş döküman

Hizmetle ilgileniyor musunuz?

hat