Öğrenciler için

Aracımızın yardımıyla harika belgeler hazırlayın

Makalenizdeki intihal örneklerini tespit etmekle kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için uzman editörlerimizin yardımını da sunacağız.
StudentWindowDesktop
Ücretsiz intihal kontrolü
speech bubble tail
Ücretsiz gerçek zamanlı kontrol
speech bubble tail
Detaylı intihal kontrolü
speech bubble tail
Benzerlik raporu
speech bubble tail
Alıntılama
speech bubble tail
Gerçek zamanlı kontrol
speech bubble tail
Trustpilot
Ücretsiz

İntihal kontrolü

Two column image

Ücretsiz intihal kontrolü hizmeti sağlamamızla bizi diğer intihal denetleyicilerinden ayırabilirsiniz. Bizimle, kapsamlı bir rapora yatırım yapıp yapmamaya karar vermeden önce tarama sonuçlarını zahmetsizce değerlendirebilirsin. Pek çok kişinin aksine biz sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyor ve süreçte şeffaflık sağlıyoruz.

Teknoloji

Ücretsiz gerçek zamanlı kontrol

Two column image

Bu özellik, kullanıcıların belgelerini yakın zamanda yayınlanan makalelerle karşılaştırmasına olanak tanır ve çalışmalarının alaka düzeyini ve orijinalliğini sağlar. Oldukça kullanışlıdır.

Sistemimiz, bilinen web sitelerinde daha 10 dakika önce yayınlanmış makaleler ile benzerlikleri tespit edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, kullanıcıların yakın zamanda yayınlanan içerikle herhangi bir potansiyel eşleşmeyi etkili bir şekilde tanımlayabilmelerini sağlayarak kapsamlı intihal kontrolüne olanak tanır ve çalışmalarının bütünlüğünü sağlar.

Sırayı atla

Öncelik kontrolü

Two column image

Bu özellik, bekleme süresini etkili bir şekilde azaltarak kuyruğu atlamanıza ve işlem önceliğinin size geçmesini sağlar.

Belge doğrulama, önemli ölçüde kaynak gerektiren ve tamamlanması uzun zaman alabilen bir süreçtir. Ancak bu hizmet ile bekleme sırasını tamamen atlama avantajına da sahip oluyorsunuz. Bu özelliği kullanarak, normal bekleme süresini atlayarak daha hızlı ve daha amaca uygun bir belge doğrulama süreci sağlayabilirsiniz.

Veri tabanları

Bilimsel makale veri tabanı

Two column image

Akademik makaleler veri tabanımız, en popüler akademik yayıncılardan 80 milyondan fazla bilimsel makale içeren benzersiz bir veri tabanıdır. Bu özelliğin etkinleştirilmesi, çalışmanızı Oxford University Press, De Gruyter, Ebsco, Springer, Wiley, Ingram ve diğerleri gibi çok sayıda tanınmış yayımcının içeriğiyle karşılaştırarak kontrol etmenize olanak tanır.

CORE ile ortaklığımız sayesinde, çok sayıda Açık Erişim veri sağlayıcısından toplanan geniş bir araştırma makalesi koleksiyonuna erişim sunuyoruz. Bu sağlayıcılar, kapsamlı ve çeşitli bir bilimsel içerik yelpaze depoları ve dergileri içerir. Bu erişimle, milyonlarca makaleyi kolaylıkla keşfedebilir, akademik arayışlarınızı kolaylaştırabilir ve çeşitli alanlarda bilginizi artırabilirsiniz.

Bilgi güçtür

Derin kontrol

Two column image

Derin kontrol özelliği, arama motorlarının veri tabanlarında kapsamlı bir arama yapar. Bu seçeneği tercih ederek belgeniz için daha kesin ve doğru bir intihal puanı elde edebilirsiniz. Bu kapsamlı inceleme, kapsamlı bir analiz sağlayarak olası benzerlikleri belirlemedeki her türlü engeli ortadan kaldırır ve çalışmanızın özgünlüğüne ilişkin daha güvenilir bir değerlendirme sunar.

Ayrıntılı intihal kontrolü seçerseniz, normal bir kontrole kıyasla çok daha kapsamlı bilgiler elde edersiniz. Bu derinlemesine analiz, çalışmanızın bütünlüğünü ve özgünlüğünü daha da geliştirmek için size çok sayıda ayrıntılı bilgi sağlar. Bu sürecin titizliği nedeniyle, ayrıntılı bir kontrolün tamamlanmasının ek zaman alabileceğini unutmamak önemlidir. Ancak, belgelerinin özgünlüğünün titiz ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesini isteyenler için uzun süre beklemeye değer.

Minik detaylar büyük farklar yaratır

Ayrıntılı rapor

Two column image

Ayrıntılı bir rapor ile belgenizde öne çıkan benzerliklerin orijinal kaynaklarını etraflıca inceleyebilirsiniz. Bu kapsamlı rapor, basit eşleştirmelerin ötesine geçer ve başka sözcüklerle ifade edilmiş bölümleri, alıntıları ve uygunsuz alıntı örneklerini içerir. Ayrıntılı rapor, size bu kapsamlı bilgileri sağlayarak çalışmanızı etkili bir şekilde değerlendirmenize ve makalenizin bütünlüğünü ve doğruluğunu iyileştirmek için gerekli değişiklikleri yapmanıza olanak tanır. Yazınızın kalitesini artırmak ve belgenizin en yüksek standartları karşılamasını sağlamak için değerli bir kaynaktır.

4,2/5
Destek skoru
1 M
Yıllık kullanıcı sayısı
1.6 M
Yıllık yükleme sayısı
129
Desteklenen diller
Referanslar

İnsanların bizim hakkımızda bunları söylüyor

Next arrow button
Oğuzhan Osman Koçak

18 Nisan 2024

rating
Muhteşem bir sisteme sahipsiniz. Tezdeki intihal oranı ve tüm detayları veriyor.
Mustafa Türkhan

13 Ocak 2024

rating
cok iyi ve başarılı
Sena Feyza

19 Aralık 2023

rating
hrikaaa beğendim çok güzel gerçekten net sonuç
Samet Özel

30 Mart 2023

rating
çok güzel bir program, kullanılmasını kesinlikle tavsiye ederim.
Serhat Çekmeci

21 Şubat 2023

rating
çok başarılı ve kaliteli bir hizmet. herkese tavsiye ederim
Oğuz Elisert

18 Ocak 2022

rating
harika bir platform gerçekten çok yardımcı oldu
Yahya Uçakyıldız

18 Ocak 2022

rating
Mükemmel sonuç veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Murat Bulak

17 Ocak 2022

rating
Plag.biz.tr sitesi intihal konusunda gerçekten çok iyi ve kapsamlı bir site. Hem intihal taraması yapması hem de intihal kaldırması çok iyi
Ömer Ekinci

9 Ocak 2022

rating
çok acil bir şekilde düzeltmem gereken metni hemen düzeltti.çok iyi bir deneyimdi.
Tuana Kars

7 Ocak 2022

rating
çok güzel, teşekkürler. Çok beğendim, program sayesinde hatalarımı düzeltme şansım oldu.
Spaceovery Spaceovery

31 Aralık 2021

rating
Plagramme'yi seviyorum çünkü kolay ve akıcı bir arayüzü var kullanması çok keyifli ayrıca güzel ve detaylı sonuçlar veriyor herkese tavsiye ederim
Didem Soğuksu

11 Aralık 2021

rating
Çalışmalarımda yaptığım intihalleri ayrıntılı göstererek bana çok yardımcı oldu. Çok yararlı bir uygulama
Next arrow button

Aracımızın yardımıyla harika belgeler hazırlayın

thesis
İntihal kontrolü
speech bubble tail