Hakkında

Tanıştığımıza memnun oldum

Şirket

Plag.biz.tr, dünya çapında 90'dan fazla ülkeden müşterilere hizmet veren küresel intihal tespit hizmet sağlayıcısıdır. Şirketimiz, özellikle benzerlik tespiti ve intihal kontrolü ile ilgili, metinle ilgili hizmetler sağlamaya odaklanmıştır. Plag.biz.tr teknolojisini çok dilli bir bakış açısıyla geliştirerek ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Litvanya, Letonya ve diğer ülkelerdeki müşteriler için özel intihal tespit hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

Plag.biz.tr 2011 yılında kurulmuştur. LLC Lingua intellegens'e aittir ve Litvanya'nın başkenti olan muhteşem Orta Avrupa şehri Vilnius'ta yer almaktadır.

İntihal şirketi hakkında
İntihal teknolojisi ve araştırması

Teknoloji ve Araştırma

Şirket sürekli olarak yeni metin teknolojilerinin yaratılmasına yatırım yapıyor ve önceden var olan teknolojileri geliştiriyor. Çok uluslu bir ortamda çalışırken yarattığımız, dünyanın ilk gerçekten çok dilli intihal tespit aracını size sunmaktan gurur duyuyoruz. Plag.biz.tr, metinlerini ve intihal araçlarını ve hizmetlerini sürekli olarak oluşturmak ve geliştirmek için üniversite müşterileri ile ortaktır. Herhangi bir sorunuz veya ortaklık teklifiniz varsa, lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun.


contact info