Hikayemiz

Temellerimiz

Plag, öğrencileri ve öğretmenleri hata yapmaktan korkmadan en iyi akademik sonuçları elde etmeye davet ediyor. Başarısızlık, deneme ve büyüme sürecidir, başarı ise nihai hedef ve istenen sonuçtur. Sizi kendinden emin bir şekilde elinizden gelenin en iyisini yapmaya davet eden ve mükemmel sonuçlar vaat eden bir yer yaratıyoruz.
About header illustration
Hikayemiz

Temellerimiz

Two column image

2011'de kurulan Plag, güvenilir bir küresel intihal önleme platformudur. Aracımız, hem çalışmalarını geliştirmeye çabalayan öğrencilere hem de akademik dürüstlüğü ve etiği teşvik etmeyi amaçlayan öğretmenlere fayda sağlar.

120'den fazla ülkede kullanılmakta olup, özellikle metin benzerliği tespiti (intihal kontrolü) olmak üzere metinle ilgili hizmetler sunmaya odaklanıyoruz.

Plag'nin arkasındaki teknoloji, birden çok dili desteklemek için titizlikle geliştirildi ve bu, onu dünyanın ilk gerçekten çok dilli intihal tespit aracı haline getirdi. Bu gelişmiş özellik sayesinde dünya çapındaki bireylere özel intihal tespit hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Nerede olursanız olun veya içeriğinizin hangi dilde yazılmış olursa olsun, platformumuz ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve doğru ve güvenilir intihal tespiti sağlayacak şekilde donatılmıştır.

Özümüz

Teknoloji ve araştırma

Two column image

Şirketimiz sürekli olarak yeni metin teknolojilerinin yaratılmasına ve önceden var olanların geliştirilmesine yatırım yapıyor. Dünyanın ilk gerçekten çok dilli intihal tespit aracını sunmanın yanı sıra, araçlarımızı ve hizmetlerimizi sürekli olarak oluşturmak ve geliştirmek için üniversitelerle ortaklık yapıyoruz.

Yazınızı birlikte mükemmelleştirelim

document
Çok dilli
speech bubble tail
Yapay Zeka Teknolojisi
speech bubble tail
Trustpilot'ta 4.5
speech bubble tail