Servisler

İntihal kontrolü

Dünyanın ilk çok dilli intihal tespit aracını kullanan güvenilir bir uluslararası intihal kontrol platformuyuz.
Rapor ekranı

Özellikleri keşfedin

Benzerlik skoru

Her rapor, belgenizde tespit edilen benzerlik düzeyini gösteren bir benzerlik skoru içermektedir. Bu skor, eşleşen kelime sayısının belgedeki toplam kelime sayısına bölünmesiyle hesaplanır. Örneğin, belgeniz 1.000 kelimeden oluşuyorsa ve benzerlik puanı %21 ise, belgenizde 210 eşleşen kelime olduğunu gösterir. Bu, analiz sırasında belirlenen benzerliklerin boyutunun net bir şekilde anlaşılmasını sağlar.

Bilgi birikimi

Plag'yi benzersiz kılan nedir?

Two column image

İnternet bağlantınız olduğu sürece her yerden, her zaman erişim. Size en yeni özellikleri ve araçları sunuyoruz.

  • 129 dilde algılama Belgeniz birkaç dilde yazılmış olsa bile, çok dilli sistemimiz intihali tespit etmekte sorun yaşamaz. Algoritmalarımız, Yunanca, Latince, Arapça, Aramice, Kiril, Gürcüce, Ermenice, Brahmik aile alfabeleri, Ge'ez alfabesi, Çince karakterler ve türevleri (Japonca, Korece ve Vietnamca dahil) dahil olmak üzere çok çeşitli yazı sistemleriyle mükemmel şekilde çalışır.), İbraniceyi de unutmayalım.
  • Dosya Formatları 75 MB'a kadar DOC, DOCX, ODT, PAGES ve RTF dosyalarına izin verilir.
  • Halka açık kaynakların veri tabanı Kamu Kaynakları Veri tabanı, internette ve arşivlenmiş web sitelerinde bulunabilecek, halka açık belgelerden oluşur. Buna kitaplar, dergiler, ansiklopediler, süreli yayınlar, dergiler, blog yazıları, gazeteler ve herkese açık tüm içerikler dahildir. Ortaklarımızın yardımıyla internette yeni ortaya çıkan belgelere erişebiliriz.
  • Bilimsel makaleler veritabanı Açık veri tabanına ek olarak, en iyi bilinen akademik yayıncılardan 80 milyondan fazla bilimsel makaleden oluşan veri tabanımızda da dosyaları kontrol etme seçeneği sunuyoruz.
  • CORE veri tabanı CORE, depolar ve dergiler gibi binlerce Açık Erişim veri sağlayıcısından toplanan milyonlarca araştırma makalesine sorunsuz erişim sağlar. CORE, doğrudan içerisinde bulunan 29.218.877 metinle birlikte 98.173.656 ücretsiz okunabilen metin araştırma makalesine ev sahipliği yapmaktadır.

Hizmetle ilgileniyor musunuz?

hat