SSS

En sık sorulan soruların yanıtlarını alın

İntihal aracımız hakkında genel sorular

Yüklenen belgeler, kullanıcının izni olmadan veritabanımıza dahil edilmez. Lütfen diğer intihal araçlarının (özellikle ücretsiz olanların) makalenizi veritabanlarına dahil edeceğini unutmayın.

Numara. İntihal aracımızı gizlilik konusunda tam bir güvenle kullanabilirsiniz.

Hayır. Sistemimizi kullanmak için herhangi bir sınırlama yoktur. Aksine, birden fazla dili içeren belgeler de dahil olmak üzere herhangi bir dilde yazılmış belgeleri kontrol etme imkanı sunuyoruz. Algoritmalarımız, başka sözcüklerle ifade edilmiş eşleşmeleri ve iyi ve kötü alıntıları bulabilir. Benzersiz özelliklerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun

İntihal aracımız herkese açıktır.

İntihal tespit algoritmalarımız daha fazlasını tespit eder - yalnızca kopyala ve yapıştır değil, başka sözcüklerle yazılmış intihal ile iyi ve kötü alıntıları da algılar. Bu tarihe kadar, aramalarında bizimki kadar çok faktörü birleştiren başka bir intihal tespit hizmeti bilmiyoruz. Veritabanımıza yüklenen herhangi bir makaleyi dahil etmiyoruz; kullanıcılar tam güvenlik ve gizliliğe sahiptir. Belge yüklemelerinde herhangi bir kısıtlamamız yok. Günlük sınırlı yükleme, kağıt uzunluğu veya uzun süreli kontrol yok. Yüklenen belgeleri 14 trilyondan fazla web sayfası, kitap, süreli yayın, makale, öğrenci belgesi ve raporla karşılaştırıyoruz. Bizimki, dünya çapında belirtilen en büyük karşılaştırmalı temeldir. Sistemimiz, nihai sonuçlar için gelişmiş puanlamaya sahiptir.

İntihal aracı sık sorulan sorular
İntihal aracı soruları

İntihal aracının kendisi

İntihal aracımız, yüklenen her makaleyi 14 trilyondan fazla web sayfası, kitap, makale, öğrenci ödevi ve diğer materyallerle karşılaştırır. Kağıdı kontrol etmek için kredi harcamanız gerekecek. Her boyutta (sayfa olarak) bir kağıt yükleyebilirsiniz. Kontrol başladıktan sonra, sonuçlarınız birkaç dakika içinde hazır olur (kontrol süreleri değişebilir ve bazı durumlarda normalden daha uzun sürebilir.) Kontrol tamamlanır tamamlanmaz şunları görebileceksiniz:

– benzerlik ve konsantrasyon puanları.

– vurgulanan benzerlikler ve kaynaklarına bağlantılar içeren ayrıntılı bir rapor.

İntihal aracımız, yüklenen belgeleri 14 trilyondan fazla web sayfası, kitap, makale, süreli yayın, rapor, araştırma makalesi ve öğrenci çalışmasıyla karşılaştırır. Bu, dünya çapında intihal tespit hizmetleri arasında en büyük veri tabanını temsil eder.

.docx, .doc, .pdf, .odt, .rtf, .pages formatlarını yükleyebilirsiniz.

Sonuçlar

Aşağıdakileri alacaksınız:

Benzerlik puanı. Bu puan, diğer tüm metinlere kıyasla olası intihal metnin miktarını gösterir. Örneğin yüzde 50, belgenizin yarısının orijinal kağıtlara benzer olduğu anlamına gelir.

Konsantrasyon puanı. Bu puan, eşleşmelerin kağıda ne kadar dağıldığını gösterir. Düşük puan, eşleşmelerin küçük cümlelerde olduğunu gösterir (düşük bir intihal olasılığı ile). Eşleşen yüksek puan uyarıları büyük ve büyük olasılıkla intihal.

Öne çıkan eşleşmeler. Eşleşen metin, belgenizin en kritik kısımlarına odaklanmanız daha kolay olacak şekilde renklendirilecektir.

Orijinal kaynaklar. Tüm eşleşmeleri orijinal kaynaklarına yönlendiren arka bağlantıları olacaktır.

İntihal ile başa çıkmanın iki yolu vardır; ya alıntı yapın ve intihal edilen cümleleri düzgün bir şekilde alıntılayın ya da bunları makalenizden tamamen çıkarın.

Yüzde 5'lik benzerlik puanını ve tek yıldızlı konsantrasyon puanını geçmemenizi öneriyoruz. Bunun nedeni, çoğu durumda yüzde 5'e kadar olan eşleşmelerin "teknik" olarak ele alınmasıdır (çoğu yaygın olarak kullanılan ifadeler, örneğin "Amerika Birleşik Devletleri"). Tavsiye edilenden daha fazla puan alırsanız, bazı değişiklikler yapın ve ödevinizi tekrar kontrol edin.

İntihal aracı sor